© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cildiniz İçin Özel Bir Deneyim

Cildiniz İçin Özel Bir Deneyim

Eczacılar Ayla Kayıhan ve Ender Kerimoğlu; IOMA ürünleri kullanarak cilt bakımı tüyolarını, kişiye özel üretilen ürün yelpazelerini, günlük önerdikleri cilt bakım rutinlerini ve eczanelerinde verdikleri hizmetleri MAG Okurlarına anlatıyor…

IOMA için “dünyada bir ilk” sloganı kullanılıyor. IOMA’yı diğer cilt bakım markalarından farklı kılan en önemli özellikler nelerdir?

Ayla Kayıhan: IOMA, farklı bir marka. Gerçek anlamda farklı. Formüldeki içerikler üzerine hikâye yaratarak piyasaya çıkan cilt bakım markaları gibi değil kesinlikle. IOMA, kanıtlanmış sonuçlar sunmak üzerine odaklanmış farklı bir felsefeye, farklı bir yaklaşıma sahip bir marka. Bana göre IOMA’nın başarısının arkasında üç ana sebep bulunuyor. Kanıtlanmış ya da ölçülebilir sonuçlar, yüksek teknolojiye sahip cilt analiz cihazları (IOMA Sphere ve IOMA Mirror), şu an dünyadaki en gelişmiş cilt analiz cihazları. Cildin bütün özelliklerini ölçümleyebiliyor, kişiye uygun cilt bakım ürünleri listesi ile beraber cildin ihtiyaçlarına özel üretilebilen kremler için kişisel formül oluşturabiliyorlar. Ürünleri kullandığınızda, cihazlar sayesinde cildin öncesi ve sonrası gelişim karşılaştırılması yapılabiliyor; ciltte yarattığı faydalar, farklılıklar ölçümlenebiliyor. Üstelik bu hizmeti eczanemizde ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Kişiselleştirme, IOMA kelimesi tersten okunduğunda “À MOI,” yani Fransızca “benim için” anlamına geliyor. Kişiselleştirme IOMA’nın DNA’sı. Jenerik ürünler, kişiselleştirilmiş ürünler ile yarışamaz. IOMA’da kişiselleştirme; cildin ihtiyacını belirleyen yüksek teknolojili cihazlarla yapılan analize ve bu analiz sonucunda teknolojinin kişiye özel önerdiği formül ve bakım ritüeline dayanıyor. Ardından diğer IOMA cihazı In.Lab, milyarlarca olasılık içerisinden önerilen özel formüle göre müşterinin gözü önünde bir dakikadan az süre içerisinde kişiye ait ürünler üretiyor. IOMA’nın üç farklı kişiye özel üretilebilen ürünü mevcut: Ma Creme, Mon Serum ve son olarak, kişiselleştirilmiş göz çevresi kremi Mon Soin Yeux. On dokuz adet de raf ürünü mevcuttur. Benzeri olmayan bir deneyim. IOMA tecrübesi farklı ve benzersiz bir deneyim gerçekten. Cilt analiz cihazları ile gözünüzün önünde size özel kreminizi üreten In.Lab ile eczanemizde “sadece size özel bir an” yaşamanızı mümkün kılıyoruz. Bu yüzden eczanemizi de “deneyim noktası” olarak adlandırıyoruz. IOMA, formüllerinde yüzde altmış beşi doğal, yüzde beşi mineral ve yüzde otuzu doğal elementlerden oluşan biyoteknolojik içerikler olmak üzere toplamda yüz ondan fazla içerik kullanılıyor. Ayrıca IOMA; paraben, silikon, mineral yağlar veya zararlı maddeler kullanmadığı için de temiz bir markadır.

IOMA ürün serileri hakkında bilgi verir misiniz?

Ender Kerimoğlu: Kişiye özel olarak üretilen Ma Creme, Mon Serum ve Mon Soin Yeux ürünlerinin haricinde IOMA’da yedi ürün serisi mevcut ve bu serilerde on dokuz adet raf ürünü Türkiye’de hali hazırda sunulan ürünler.

Hydra: IOMA, yaşlanmanın ilk belirtileriyle mücadele etmek için Hydra serisini geliştirdi. Cilt nemini korur ve yeniden kazandırır. Ciltte daha eşit bir su dağılımı sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Energize: Hücresel işlevleri yeniden şarj eder ve güçlendirir. Cilt rengini aydınlatır ve parlaklığını geri kazandırır. Hücresel stresle savaşır ve erken yaşlanma belirtilerini önler. Renew: Yaşlanma belirtilerini onarır. Cildi yeniden yapılandırır. Kolajen artırımını yeniden sağlar. Calm: İritasyona uğramış ciltlerde cilt bariyerini onarır, cildi yatıştırır ve hassasiyeti azaltır. Purete: Bakteri aktivitesini kontrol eder. Sebum üretimini düzenler. Anti-inflamasyon ve cilt onarımını hızlandırır. Anti-hormonal akne tedavisi sunar. Matte: Yağlı cilt görünümünü matlaştırır. Parlak görünümü azaltır ve nemlendirme sağlar. Illumine: UV hasarına karşı daha esnek bir cilt bariyeri oluşturur. Leke oluşumunu önler. Yaşlanma belirtilerini ve kırışıklıkları tedavi eder.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.