© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bener Mobilya: Kalite Konfor ve Ergonomi Bir Arada

Bener Mobilya: Kalite Konfor ve Ergonomi Bir Arada

İnsan ve kaliteye verdiği değerle yol alan, yenilikçi olmayı görev edinen, müşteri iletişimini üst düzeyde tutarak beklentilerin ötesine geçme vizyonuyla günümüze gelen Bener Mobilya’nın kurucu ortakları Ömer ve Yeşim Bener, yeni açılan konsept mağazalarından bahsederken açık alan mobilya trendlerini aktarıyor…

Bener Mobilya’nın kuruluş öyküsü nedir? 

Faaliyetimiz 1969 yılında, aile büyüklerinin kurduğu mobilya imalatı ile başlamış olup 2001 yılında kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Çok sayıda kurumsal ve özel projeyi başarı ile tamamlayarak kesintisiz olarak elli üç yıllık bir marka geçmişi ile, günümüzde de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Verdiğiniz hizmetlerden bahseder misiniz?

Modern tasarım çizgisine sahip yenilikçi ürün yelpazemizle hayatınızı daha keyifli hale getirecek, yaşam alanlarınız için ihtiyacınız olanı, en doğru ve ölçeklendirilebilir seçenekler ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tüm yaşam alanlarınıza uyum sağlayabilecek özel tasarımlar, iç mimari projelendirme ve imalat hizmetleri vermekteyiz.

Yeni açılan konsept mağazanızın ürün yelpazesinden bahseder misiniz?

Hayalini kurduğunuz yaşam ve çalışma alanlarınızda, iç ve dış mekânlarda, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, oldukça geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Açık alanda, güneş ışınları ve neme dayanıklı bahçe mobilyalarını ve bunlara eşlik edecek keyif ürünlerini, çalışma hayatınızın vazgeçilmezi olan modern, şık, aynı zamanda ergonomik ofis mobilyalarını ve oturma gruplarını, tüm alanlarınız için tamamlayıcı olacak aksesuarlar ve organik ev tekstil ürünlerini mağazamız için tercih ettik.

Havaların ısınmasıyla beraber teras, bahçe ve havuz sezonu da açıldı. Açık alanlarda nasıl mobilyalar kullanılmalı? Bu alanlar için müşterileriniz tarafından en çok tercih edilen ürünler neler?

Mağazamız için en önemli gruplardan biri olan açık alan bahçe mobilyalarında; suya ve güneş ışınlarına dayanıklı korozyona (pas) uğramayan metal, ahşap ve özel kumaşlardan üretilen mobilyalar kullanılmakta. En çok tercih edilen ürünler rattan grubu, alüminyum ve teak ağacından üretilen ahşap mobilyalar. Yan ürün olarak, yemek ve oturma gruplarını tamamlayan keyif ürünleri de müşterilerimizin beğenisine sunulmakta. 

Bu sezonun açık alan trendleri neler?

Bizim için açık alanlarınıza eşlik edecek sezon trendleri; bahçe oturma grupları ile birlikte kullanabileceğiniz yemek masaları, keyif ürünleri (salıncak, daybed, şemsiye), dekoratif saksılar ve sepetlerden oluşan açık alan aksesuarları.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.