© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Azerbaycan’da  Baroque Şıklığı Baroque Furniture & Architecture

Azerbaycan’da  Baroque Şıklığı Baroque Furniture & Architecture

Baroque Furniture & Architecture kurucusu Merve Derya Atmaca, her noktasında barok tarzını yansıtan tasarımlarını MAG Okurlarıyla paylaşıyor.

RC Energy Group  sahibi değerli iş insanı Reşad Abulhasanov için özel olarak hazırladığımız  tasarımlar; aşırı süslemeler, kıvrımlı hatlar, yuvarlak şekiller, kabarık formlar ve zengin renkler ile karakterize olarak öne çıkıyor. Asimetrik formları, hareketi ve dramatik etkisi ile bu ihtişamlı tasarımlar; her detayında barok tarzını yansıtıyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.