© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güreller Ankara’nın En Büyük Mağazasını Açtı

Güreller Ankara’nın En Büyük Mağazasını Açtı

Beyaz eşya ve elektronik ürün sektöründe yüksek tecrübeye sahip olan Güreller, Türkiye’nin en büyük Samsung Mağazası’nın açılışını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ve Ankara’nın seçkin isimlerinin katılımlarıyla Çukurambar’da gerçekleştirdi.
Çukurambar’da bulunan ve Türkiye’deki en büyük Samsung Showroom’u olma özelliği taşıyan mağazanın açılışı oldukça yoğun ilgi gördü. Gün boyu özel ikramlar ve dj performans eşliğinde devam eden gün renkli görüntülere sahne oldu. Sergilenen binlerce Samsung ürünü ve içerisinde bulunan Samsung Cafe ile birlikte çok farklı bir konsepte sahip olan Güreller Showroom teknoloji severleri bir araya getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.