© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Arzu Kaprol Next Level’da

Arzu Kaprol Next Level’da

Arzu Kaprol ve Tasarım Ekibi, Next Level’da hizmete giren yeni mağazalarının açılışını, Ankara iş, sosyal ve cemiyet hayatından yoğun bir katılımın olduğu şık davetle gerçekleştirdi.

Tasarım tutkunlarının ilgiyle takip ettiği ve dünyada birçok prestijli mağazada satılan Arzu Kaprol, Ankara’nın seçkin isimlerinin katıldığı bir davetle Next Level’da açıldı. Ankara’lı modaseverlerin yoğun ilgi gösterdiği açılış davetinde, ziyaretçiler birbirinden özel tasarımları satın alma şansı yakalarken, ünlü tasarımcıdan sezonun trendleri hakkında öneriler alma fırsatı yakaladılar. Arzu Kaprol ve Tasarım Ekibi, yeni mağazanın açılış kutlamasına katılanlara kişisel stilleri ile ilgili önerilerde de bulundular. Renkli davette birbirinden leziz ikramlar ve müzik dinletisi eşliğinde alışveriş yapan başkentlilerin, yeni mağazayı ve tasarımları oldukça beğendikleri gözlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.