© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Rollhouse Armada’da

Rollhouse Armada’da

Rollhouse bundan 15 yıl önce eğlenceyi daha da keyifli hale getirmek için kurulmuş ve bu süre içinde hızla büyümüş bir marka. Ankara’nın en iyi bowling ve eğlence merkezi olmayı amaçlayan Rollhouse, bu hedefine kısa sürede ulaşmış ve üzerine koyarak devam etmiş. Rollhouse şimdilerde Armada AVM’de 3. Şubesini açmaya hazırlanıyor. Ankara’nın en iyisi olarak, kurumsallığını, geçmiş tecrübelerini ve doyasıya eğlenceyi daha çok insana ulaştırmayı hedefliyor. Gerçek eğlence deneyimi için, Rollhouse şubelerini mutlaka ziyaret edin.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.