© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sandro & Maje Sonbahar Kış Koleksiyonunu Tanıttı

Sandro & Maje Sonbahar Kış Koleksiyonunu Tanıttı

Başkent cemiyet hayatının önde gelen isimleri , Türkiye’de ilk kez Demsa Grup bünyesinde açılan Sandro Maje Kavaklıdere mağazalarında düzenlenen davette bir araya geldi.
Cemiyet hayatı, Sandro & Maje özel müşterilerinin katılımı ve özel ikramlarla gerçekleşen davette Sandro & Maje sonbahar-kış koleksiyonları büyük ilgi gördü. Davete katılanlar arasında Aylin Özal, Filiz Girgin, Hülya Akman gibi isimler yer aldı. Fransız şıklığının en büyük temsilcilerinden Paris merkezli Sandro koleksiyonunda 80’lerin grunge stilini yansıtan muhteşem kesimlere sahip , modern materyallerin kullanıldığı parçalar davetlilerin beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.