© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Yılda Beşinci Yıldız

Yeni Yılda Beşinci Yıldız

Ankara’nın köklü otellerinden İçkale Otel beşinci yıldızı almasını, düzenlenen bir kokteyl ile kutladı. İş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli kutlamaya katılırken İçkale ailesi davetlileri balo salonunun girişinde karşıladılar. Ömer İçkale, yenilenen otelin konuklarına ilk günkü heyecan ve disiplinle konforu yaşattığını dile getirirken İçkale Otel’deki değişim de konuklar tarafından büyük beğeni topladı. Latin danslarının sahnelendiği gecede konuklar İçkale Otel’in yeniden düzenlenmiş balo salonunda keyifli bir gece yaşadılar.

[nggallery id=846]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.