© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

FNSS Yeni Yılda Bomba Gibi

FNSS Yeni Yılda Bomba Gibi

Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi firmalarından biri olan FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. yeni yılı Sheraton Otel’de düzenlediği muhteşem bir partiyle kutladı. Oldukça kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı baloda FNSS çalışanları şıklıklarıyla göz doldurdular. Baloya gelen konuklar kokteylin ardından salondaki yerlerini aldılar. Konukların yerlerini almasıyla başlayan ve dolu dolu geçen kutlama programında Latin dansçıların muhteşem dansları ve sürpriz hediyelerin sahiplerini bulmasının ardından sahneye pop şarkıcısı Gülşen çıktı. Gülşen’in canlı performansıyla coşturduğu baloda davetliler sahneyi bir an olsun boş bırakmadılar. Oldukça keyifli bir balo düzenleyen FNSS yeni yılı enerji dolu bir şekilde karşıladı.

[nggallery id=830]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.