© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Modellere Özel Bahar Daveti

Yeni Modellere Özel Bahar Daveti

Kosifler Oto ve Tezmarin, lüksün kara ile denizdeki en önemli temsilcileri olan BMW ve Beneteau markalarının en yeni modellerinin tanıtıldığı bahar davetinde iş ve cemiyet dünyasının önemli isimlerini ağırladı.

Kosif ve Tezman ailelerinin ev sahipliğinde Kalamış Marina’da verilen davete katılım oldukça yoğundu. Konuklar yeni modelleri yakından inceleyip bilgi alma fırsatı buldular. Test sürüşleri ve test seyirlerinin düzenlendiği davette Kosifler Oto’nun sergilediği BMW markasının Yeni 1 Serisi, Yeni 2 Serisi Cabrio, 2 Serisi Active Tourer, 3, 4, 5 Serileri, X3 ve X5 modelleri ile Tezmarin çatısı altında bulunan Beneteau, Four Winns, Glastron, Wellcraft ve Pirelli markaların Four Winns Horizon 260, Four Winns Horizon 290, Four Winns Vista 275, Glastron GT 225, Wellcraft Fisherman 232, Beneteau Oceanis 35, Sense 50,  Gran Turismo 38, Antares 7,80, Farr 280 ve Pirelli 880 modelleri Premium otomobil ve deniz tutkunu davetlilerin büyük beğenisini topladı. Lüksü konfor ve prestij ile buluşturan markaların sürüş ve seyir keyfini deneyimleyen davetliler, Power FM DJ’lerinin en iyi ve en yeni müzikleri ile gün boyunca baharın keyfini sürdüler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.