© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Koleksiyona Özel Parti

Yeni Koleksiyona Özel Parti

Genç tasarımcı Hande Çokrak, Mudo için hayata geçirdiği Maid in Love X Mudo FTS64 “High 5” isimli kapsül koleksiyonunun tanıtımını Beyoğlu Pop Pera’da düzenenlenen bir davetle gerçekleştirdi.

London College of Fashion’da moda eğitimi alan Hande Çokrak, eğitiminin ardından stajyer olarak girdiği Mudo için bir kapsül koleksiyon hazırladı. Maid in Love iş birliği ile Hande Çokrak tarafından tasarlanan Maid in Love x Mudo FTS64 “High 5” kapsül koleksiyonunun tanıtımı Beyoğlu Pop Pera’da düzenlenen renkli bir davetle gerçekleşti. Ömer Taviloğlu, Hande Çokrak ve Mudo CEO’su Barış Karakullukçu’nun ev sahipliği yaptığı davete sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda konuk katıldı. Maid in Love X Mudo FTS64 “High 5” isimli koleksiyon davetliler tarafından büyük beğeni kazandı. Davette Hande Çokrak koleksiyonuyla ilgili bilgiler verdi. Çokrak koleksiyonun 80’lerin eğlenceli tarzından ilham alarak retro modern yaklaşımla pop kültürünü birleştiren bir hikaye sunduğunu belirtti. Konuklar DJ performansıyla gecenin ilerleyen saatlerine dek doyasıya eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.