© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yardım Defilesine Büyük İlgi

Yardım Defilesine Büyük İlgi

Uluslararası Kadınlar Derneği ile dünyaca ünlü Escada markası, gelirin tamamının HASVAK’a bağışlandığı bir defile düzenledi. Cemiyet hayatından birçok önemli ismin katıldığı davete ilgi oldukça büyüktü. Sheraton Otel’de gerçekleşen defilede Nefise Karatay, Sema Şimşek, Yüksel Ak gibi ünlü mankenler podyumda boy gösterdi.
Defile sonrasında gerçekleştirilen kokteylde konuklar birbirleriyle bol bol sohbet ederken, İncilay Kaftanoğlu’nun pentür sergisini görme şansı da buldular. Davette bir konuşma yapan Uluslararası Kadınlar Derneği Başkanı Aytül Gökçe, etkinliğe katılan yardımsever konuklara teşekkür ederek, bu tür organizasyonlara bundan sonra da devam edeceklerini söyledi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.