© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Vehbi Koç Ödülü Sahibini Buldu

Vehbi Koç Ödülü Sahibini Buldu

Vehbi Koç Vakfı tarafından on iki yıldır aralıksız olarak verilen Vehbi Koç Ödülü’nün yeni sahibi Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil’e şık bir davetle verildi.
Kırk dördüncü yılını kutlayan Vehbi Koç Vakfı tarafından, on iki yıldır geleneksel olarak düzenlediği ve sırasıyla kültür, eğitim ve sağlık alanlarında verilen Vehbi Koç Ödülü bu yıl sağlık alanında sahibine ulaştı. 12. Vehbi Koç Ödülü’nün sahibi, Vehbi Koç Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un ev sahipliğinde, İş Kuleleri’nde bulunan İş Sanat Merkezinde düzenlenen özel bir etkinlike açıklandı. Bu özel davete cemiyet, iş ve sanat dünyasının birbirinden seçkin isimleri katıldı. Ödül töreni anınmış arp sanatçısı Şirin Pancaroğlu ve grubunun konseri ile başladı. 12. Vehbi Koç Ödülü’ne Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil’i layık görüldü. Prof. Dr. Hotamışlıgil’e ödülünü Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.