© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ünlü Tasarımlar Aynı Çatıda Buluştu

Ünlü Tasarımlar Aynı Çatıda Buluştu

Özel kıyafet tasarımlarını Ankaralılarla buluşturan me&designers, Filistin Caddesi’nde açıldı. Ankara’nın seçkin isimlerinin katılımıyla gerçekleştirilen kokteylde konuklar birbirleriyle bol bol sohbet etme şansı bulurken, birbirinden farklı ürünleri yakından inceleme imkanına sahip oldular.Ankaralı bayanlara alternatif ürünler sunan me&designers’da; Arzu Kaprol, Gamze Saraçoğlu, Özlem Süer, Özgür Masur, Simay Bülbül, Zeynep Tosun ve Rana&Berna Canok gibi yedi ünlü tasarımcının koleksiyonları bulunuyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.