© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TEMA’dan Bahar Kermesi

TEMA’dan Bahar Kermesi

TEMA Vakfı Ankara Temsilciliği’nin düzenlediği “Geleneksel Bahar Kermesi” Ankara Dedeman Otel’de gerçekleşti.

Türkiye topraklarının erozyon tehlikesine karşı korunması amacıyla yola çıkan TEMA Vakfı, 20. yılında düzenlediği kermeste “Meşeler Yuva Arıyor” kampanyasının ve fidan dikimi bilincinin önemi üzerinde durdu. Vakfın Ankara Temsilcisi Mukadder Ekremoğlu kermesin ev sahipliğini yaparken yaptığı konuşmada gönüllülüğün altını çizdi. Davetliler TEMA’nın projelerine katkıda bulunmak için kermesten alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.