© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Nasuh Mahruki Yoga Darşan Kula İle Ankara’da

Nasuh Mahruki Yoga Darşan Kula İle Ankara’da

Yoga Darşan Kula’nın düzenlediği Nasuh Mahruki ile “Kendi Everest’inize Tırmanın” semineri büyük ilgi gördü.

Başarılarıyla dünyaca tanınmış bir üne sahip olan AKUT’un Kurucusu ve Başkanı Nasuh Mahruki düzenlediği seminerle başarı hikayesini paylaştı. CerModern’de gerçekleşen seminere katılanlar Nasuh Mahruki’nin genç yaşlardan itibaren edindiği engin tecrübelerini dinleyerek hayattaki doğru kararlar ve başarılar hakkında bilgi sahibi oldular. Zor şartlarda gerçekleşen ve imkanları zorlayarak bir insanın başarması oldukça zor yolların üstesinden gelen

Nasuh Mahruki’yi dinleyen katılımcılar semineri nefeslerini tutarak izlediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.