© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Swissotel’de Kolombiya Lezzetleri

Swissotel’de Kolombiya Lezzetleri

Swissôtel Ankara’da başkent cemiyetinin yanı sıra farklı ülkelerin büyükelçilerinin de katıldıgı bir davetle Kolombiya Mutfağı tanıtıldı.

Kolombiya’nın kendisine özgü yerel müzik ve dansları, Kolombiya Büyükelçiliği’nin de katkılarıyla renkli bir davet ile Swissôtel Ankara’da sergilendi. Swissôtel Ankara mutfak ekibinin ve Kolombiyalı konuk aşçı Isabel Londono’nun hazırladığı zengin Kolombiya mutfağıyla misafirlerini ağırladı. Etkinlik, Kolombiya’nın geleneksel yemekleri ve içkileri, Kolombiya Halk Müziği ve dansının tanıtılmasıyla sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.