© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sipahi’den Görkemli Açılış

Sipahi’den Görkemli Açılış

Hacettepe Üniversitesi’ndeki Tıp Fakültesi eğitiminin ardından Ankara Üniversitesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlık eğitimini tamamlayan Tevfik Sipahi yeni ofisini görkemli bir törenle açtı.

Ankara’da ilk ve tek “yeşil bina“ konseptinde inşa edilen Bayraktar-Via Green İş Merkezi’nde gelişme ve yenilikleri takip ederek bu huzurlu ve çevre dostu ortamda etik ve yüksek düzeyli bir tıbbi hizmet sunmayı amaçlayan Sipahi, katılan konuklarla tek tek ilgilendi. Klinikte dört boyutlu renkli doppler, ultrasonografi cihazı ile gebelik takibi, NST ile fetüsün hareket ve kalp atım takibi, serviks kanser aşısı uygulaması, kolpeskopi ve smear ile kanser taraması ve küçük jinekolojik cerrahi girişimler yapılmaktadır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.