© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

REZİDANSTA ÖZEL DAVET

REZİDANSTA ÖZEL DAVET

İsviçre’nin Ankara Büyükelçisi Walter Haffner’in eşi Tamar Almagor Haffner, elçilik rezidansında özel bir davet verdi.Tamar Almagor Haffner, uzun zamandır bir araya gelemediği arkadaşları ile buluşarak, hem geçmiş doğum gününü kutladı hem de hasret giderdi. Yemek ve sohbetler eşliğinde geçen keyifli davetin sonunda; Tamar Hanım, Türkiye’de çok değerli dostlarla tanışmasına vesile olan Beril Çavuşoğlu’na da teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.