© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Renkli İkiliye Muhteşem Sürpriz

Renkli İkiliye Muhteşem Sürpriz

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Begüm Akış ve Neslihan Tanış için Mezzaluna’da gerçekleştirilen doğum günü kutlaması, kendilerine ve cemiyetin önde gelen isimlerine keyifli birgün yaşattı.

Begüm Hanım ve Neslihan Hanım, yeni yaşını aralarında Ebru Demiryürek, Filiz Dağ Yılmaz, Ahsen Demirci gibi isimlerin de yer aldığı cemiyetin sevilen hanımları ile kutladı. Yaklaşık on beş kişinin katıldığı partide Begüm Hanım ve Neslihan Hanım, mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklarla yakından ilgilendi. Parti uzun bir masada bol sohbetle başlarlen,cemiyet hanımları pasta kesimi öncesi birbirinden leziz yemekler sipariş vererek günlük hayatın stresinden uzaklaştılar.Oldukça keyifli ve neşeli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte, davete katılan hanımlar ikiliyi alkışlar ve hediye yağmurlarıyla tebrik ettiler. Pastayı kesen Begüm ve Neslihan Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.Pastanın yenmesinden sonra hanımlar keyifli bir günü geride bıraktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.