© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çocukluk Aşkları Evliliğe Dönüştü

Çocukluk Aşkları Evliliğe Dönüştü

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu başarılı avukat Arda Erciyas ile Başkent Üniversitesi mezunu İş Bankası’nda Bilgi İşlem Bölümü’nde görev yapan Seçil Aydoğan Rixos Otel’de oldukça şık bir düğünle evlendiler.

Rixos Otel’de 777 Organizasyon’un düzenlediği muhteşem düğünle hayatlarını birleştiren mutlu çift, çocuk yaşlarda tanıştılar. Seçil Aydoğan Pronovias marka gelinliğiyle adeta gözleri kamaştırırken, Arda Erciyas ise Beymen marka damatlığı tercih ederek uyumu ve şıklığı gözler önüne serdiler. Balayı için Yunan Adalarını tercih eden mutlu çiftin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Genç çift kendilerini bu özel günlerinde yalnız bırakmayan dostları ve ailesi ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.