© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Pınar Ayhan Klip Çekti

Pınar Ayhan Klip Çekti

Başarılı sanatçı Pınar Ayhan, “İkimiz İçin” isimli ikinci solo albümünün “Sen Nerede Ben Orada” adını taşıyan şarkısına Ankara’nın elit restoranları arasında yer alan Vesperna’da klip çekti.

Başarılı sanatçı Pınar Ayhan’ın daha önce Eurovision Şarkı Yarışması’na katılan “Sen Nerede Ben Orada” isimli şarkının klip çekimi Vesperna’da yapıldı. Klip çekiminde Pınar Ayhan’ı eşi, dostları ve hayranları yalnız bırakmadı. Klip çekimi sırasında dört kostüm değiştiren Pınar Ayhan’ın oldukça heyecanlı olduğu ve sempatik tavırları gözlerden kaçmadı. Çekime gelen eşine, dostlarına ve hayranlarına teşekkür eden Ayhan, güzelliğiyle adeta göz kamaştırdı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.