© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

PilatesQ Hizmete Açıldı

PilatesQ Hizmete Açıldı

Çankaya Tagore Caddesi üzerinde bulunan PilatesQ açılışını, cemiyet hayatının seçkin isimlerinin de katıldığı oldukça kalabalık bir davetle gerçekleştirdi.

İşletme sahipleri Zeynep Körpeoğlu ve Zeynep Akman’ın örnek bir misafirperverlik sergilediği açılış, davetlilere sunulan kokteyl ile başladı. Oldukça renkli görüntülerin ortaya çıktığı açılışta davetliler; pilates, yoga ve pole dance stüdyolarını da dikkatle inceleme fırsatı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.