© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İki Yıllık Aşkta Mutlu Son

İki Yıllık Aşkta Mutlu Son

Siyaset ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Cennet Süzer Teker‘in oğlu iş adamı Evren Teker, Ritz Carlton İstanbul’da düzenlenen törenle hayatını geçtiğimiz yıl sonunda nişanlandığı Mina Yıldırım ile birleştirdi.

İş, sosyal yaşam ve siyaset dünyasının önemli isimlerini buluşturan düğün töreni kokteyl ile başlarken konukların gelmesinin ardından nikaha geçildi. Genç çift konukların huzuruna el ele, alkışlar eşliğinde gelirken nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Nikah töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan Hazinedar, genç çifte mutluluk diledi. Genç çiftin bu özel anında Evren Teker’in şahitliğini Mustafa Baran ve Serhan Süzer yaparken, Mina Yıldırım’ın şahitliğini Mehmet Yıldırım ve Gizem Tezer üstlendi. Nikahın ardından Hazinedar nikah cüzdanını “Yuvayı dişi yapar” diyerek Mina Yıldırım’a teslim ederken, Evren Teker duvağı kaldırarak Yıldırım’ı alnından öptü. Ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan ve 2 yıldır birlikte olan çift yaklaşık 1000 davetli huzurunda bir ömür mutluluğa “evet” dedi. Evren Teker’in Vakko damatlığıyla sade bir şıklık sergilediği düğünde Mina Yıldırım Vakko Pronovias gelinliğiyle adeta göz kamaştırdı. Genç çift ilk dansın ardından masaları dolaşarak tebrikleri kabul ederken balayı için Venedik, Amsterdam ve Çeşme’yi tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.