© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“O An’ı” Paylaştılar

“O An’ı” Paylaştılar

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Bettina Machler ve Candan Kıramer, BC Atelier için şık bir yılbaşı daveti düzenlediler.

BC Atelier’in ortakları Bettina Machler ve Candan Kıramer; ortaklıklarının altıncı yılını ve yeni yılın gelişini, Nişantaşı’nda bulunan mağazalarında verdikleri özel bir davetle kutladılar. Bettina Machler ve Candan Kıramer: “Şu dünyada anı biriktiriyorsak eğer, anları unutulmaz kılmak tek amacımız.” diyerek, “o an’ı” yeni yıl öncesi verdikleri davetle dostlarıyla birlikte paylaştılar. Cemiyet hayatının seçkin hanımlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, BC Atelier markasına ait dekorasyon ve masa düzenine yönelik birbirinden zarif tasarımlar ve ürünler, konukların büyük beğenisini kazandı. “O an’ı” hissetmek adına, geleneksel olarak her sene yeni yıl öncesinde gerçekleştirdikleri davette; Bettina Machler ve Candan Kıramer, gün boyunca konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler. Davete katılan hanımlar gün boyu bol bol sohbet ederken, beğendikleri ürünleri de almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.