© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

My Art’tan Coşkulu Açılış

My Art’tan Coşkulu Açılış

My Art Galery Palmarina Bodrum’da ki açılışını dünyaca ünlü Gürcü asıllı sanatçı Amirhan Tevzadze’nin sergisiyle yaptı.
Eda – Ersan Bildiricioğlu kardeşlerin sahip olduğu galeride ünlü sanatçının bronz ve altın kaplama otuz altı heykeli sergilendi. Açılışına cemiyet ve iş yaşamından çok sayıda davetlinin katıldığı sergi için Tavzadze’nin, yaklaşık beş yıllık bir emek harcadığı öğrenildi. Dokuz yaşından itibaren heykel sanatını icra ettiğini söyleyen Tevzadze, “İşin en önemli kısmı tasarlamak. Bu belki bir ömür bile alabilir. Ama tasarladıktan sonra hayata getirmek, ortaya çıkartmak iki ay gibi bir süreyi alıyor.” dedi. Şık bir kokteyl ile başlayan davette konuklar eserleri yakından inceleme fırsatı bulurken davete katılanların zerafetliği ise gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.