© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutlu Beraberlik Düğünle Taçlandı

Mutlu Beraberlik Düğünle Taçlandı

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Mehmet Dönen’in kızı Özdeş Dönen ile Haydar-Türkan Artak çiftinin özel bir firmada genel müdür yardımcısı olan oğulları Özgür Artak ilişkilerini evlilik ile taçlandırdı.
Ankara Swissôtel’de gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çifti dostları ve aileleri yalnız bırakmadı. Altı ay önce evlilik yolundaki ilk adımlarını atarak nişanlanan mutlu çiftin nikah şahitliğini Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile TBMM Başkanvekili Meral Akşener üstlendiler. Kokteyl ardından salona geçen davetliler gelin ile damadı beklerken, herkesin alkışları eşliğinde gelen mutlu çift şahitlilerin huzurunda sorulan soruya evet yanıtını verdiler. İlk danslarını heyecan içinde gerçekleştiren çiftin balayı için Bali Ada’sını tercih ettikleri öğrenildi.
Foto altı: Mutlu çiftin nikah şahitliklerini siyaset dünyasının tanınmış isimleri Deniz Baykal ve Meral Akşener yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.