© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Liva 20. Yaşında Taurus AVM’de

Liva 20. Yaşında Taurus AVM’de

Hizmette kalitesini daima duyurmayı başaran Liva, lezzet zincirine bir halka da Taurus AVM’de ekledi.
My Organizasyon tarafından düzenlenen ve ev sahipliğini işletme sahibi Zafer Hacıosmanoğlu’nun üstlendiği açılışın kurdelası ATO başkanı Salih Bezci tarafından kesildi. Açılışa gelen misafirlerin yoğun ilgi ve beğenisiyle Ankara’ya merhaba diyen Liva Taurus Avm şubesi, yirminci yaşına özel açılışını oldukça görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. Açılışa gelen konuklarıyla tek tek ilgilenen Zafer Hacıosmanoğlu; “Liva’nın Ankara için anlamı çok farklıdır. Çünkü Liva 20 yıl önce “farkı fark edenlere müjde olsun” sloganı ile Ankara’da doğdu.” sözleriyle Liva’nın Ankara’daki önemini bir kez daha vurguladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.