© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Laure Favre-Kahn “Özel Gala” Resitali

Laure Favre-Kahn “Özel Gala” Resitali

Ünlü Fransız Piyano Virtüözü Laure Favre-Kahn, Bay İnşaat Artful Living tarafından düzenlenen Özel Gala Resitali’nde Sakıp Sabancı Müzesi (SSM) “The Seed”de sahne aldı.

Bay İnşaat Artful Living tarafından düzenlenen Gala Gecesi kapsamında romantik Fransız piyano virtüözü Laure Favre-Kahn İstanbul’daydı. İki konser veren sanatçının 15 Kasım Cuma akşamı Sakıp Sabancı Müzesi (SSM) “The Seed”de Bay İnşaat Artful Living misafirlerine özel “Gala Resitali” gerçekleşti. İş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü yüzleri geceye büyük ilgi gösterdiler. Bay İnşaat’ın ev sahipliği yaptığı gecede Yönetim Kurulu Üyeleri Erol-Ceylin Özmandıracı, Şafak-Stella Levi ve Taner-Nilgün Tombuloğlu seçkin konuklarını ağırladılar. Romantik dönemin büyük ismi Chopin’i kendine aşık edecek kadar başarılı piyanizmiyle dikkat çeken Fransız sanatçı Laure Favre-Kahn, dinleyenleri kendine hayran bıraktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.