© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Brands For Less Büyümeye Devam Ediyor

Brands For Less Büyümeye Devam Ediyor

İlk mağazasını dört yıl önce İstanbul Bağdat Caddesi’nde açan Brands For Less kısa sürede büyüyerek dokuzuncu şubesini Ankara Çankaya’da hizmete açtı. Mağazada bulunan seçkin markaların en gözde ürünlerini elit müşterilerinin beğenisine sunan Brands For Less Çankaya şubesinin açılış kokteyline ilgi çok yoğun oldu. Açılışa gelen davetliler mağazadaki kıyafetleri oldukça beğendiklerini dile getirdiler. Her ay yenilenen koleksiyon ve önceki sezonlara ait ürünlerle geniş bir ürün seçeneği sunan mağazada yalnızca bir marka değil birçok seçkin markanın bir arada olması müşterilere büyük avantaj sağlıyor.

 

[nggallery id=811]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.