© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Karum’da Ziyafet Sofrası

Karum’da Ziyafet Sofrası

Sekiz bölgeden gelen aşçıların yaptığı nefis yemeklerin Ankaralılar’la buluşması Karum Alışveriş Merkezi’nin eşsiz bir Ankara manzarası sunan terasında gerçekleştirildi.

Gelenekselleşen ve bu yıl yedincisi düzenlenen Türkiye’nin dört bir yanından gelen aşçıların toplanıp hünerlerini sergilediği Chef 8 organizasyonu Ankaralı yemekseverlere muhteşem bir ziyafet yaşattı. Yerel yemeklerin modernize edilip sunulduğu geceye beş yüzün üzerinde davetli katıldı. Sekiz ayrı mutfak ve sekiz ayrı menüden oluşan yemekler davetliler tarafından beğeniyle karşılandı. Amacı Osmanlı ve Türk mutfağını ön plana çıkarmak olan organizasyonun bir sonraki hedefinin dünyaya açılmak olduğu dile getirildi. Gece Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Zeki Açıköz’ün katılımcı aşçılara ödüllerini vermesi ve Tunç Başaran konseriyle son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.