© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Başkent’te Los Vivancos Fırtınası

Başkent’te Los Vivancos Fırtınası

Yedi İspanyol kardeşten oluşan flamenko topluluğu Los Vivancos, Aeternum adlı gösteri ile Ankara’ya hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşattı.

ATO Congresium’da gerçekleşen büyüleyici gösteri izleyenleri kendine hayran bıraktı. Doksan dakika süren gösteri müzikleri, ışık şovu ve muhteşem koreografisi konukları bambaşka bir atmosfere taşıdı. İş Sanat’ın düzenlediği ve on ikinci sezonunun kapanış gösterisi olan etkinlikte çok sayıda sanatsever bir araya geldi. Etkileyici sahne şovlarıyla oldukça farklı bir tarzda gösteri hazırlayan Los Vivancos Ekibi enstrümanlarla gösterdiği performansla büyük alkış aldı. Flamenko’nun geleneksel enstrümanı olan cajo üzerinde yaptıkları danslar dakikalarca ayakta alkışlandı. Gösterinin son on dakikası ise nefeslerin tutulduğu andı. Işık sistemine bağlı iplerle baş aşağı gösterisini tamamlayan yedi flamenkocu kardeş izleyicilerin arasına karışarak danslarına devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.