© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Karaoke Parti

Karaoke Parti

Başkent Cemiyet Hayatı’nın seçkin isimlerinden Filiz Girgin, yeni yaşını Big Chefs Restaurant’ın teras katında yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Yeni yaşını Big Chefs Restaurant’ta kutlayan ve parti boyunca arkadaşlarıyla dans edip eğlenen Filiz Girgin, bu özel günde kendini yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarına teşekkür etti. Karnaval havasında gerçekleşen partide süslemeler de oldukça dikkat çekiciydi. Renkli görüntülerin yaşandığı partide Girgin’in sevdiği parçalar seslendirildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.