© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mutluluğa İlk Adımı Attılar

Mutluluğa İlk Adımı Attılar

Koçak Gayrimenkul Bankası ve Koçak Uluslararası Binicilik Kulübü’nün kurucusu Hüseyin Koçak ve Hülya Koçak’ın kızı Hande Koçak ile Ersa Enerji’nin sahibi Kadir Sağlam ve Yasemin Sağlam’ın oğlu Ömer Sağlam, görkemli bir törenle evliliğe ilk adımlarını attı.

Koçak Uluslararası Binicilik Kulübü’nde gerçekleştirilen nişan törenine çiftin yakın akrabaları ve aile dostları katıldı. Genc çift, nişan töreninin ardından, bu mutlu günlerinde yanlarında bulunan herkese teşekkür ettiklerini dile getirerek düğünlerinin temmuz ayında yapılacağı müjdesini verdi. Es Styling Organizasyon’un hazırladığı gecede hiçbir detay atlanmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.