© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Hitit Sofrası” Aruni Restoran Açıldı

“Hitit Sofrası” Aruni Restoran Açıldı

Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara’nın yeni restoranı Aruni Restoran & Bar, Başkent’in önde gelen isimlerini birbirinden renkli geçen ve dört gün süren açılışıyla biraraya getirdi.

Lugal Ankara ve Sheraton Ankara’nın Genel Müdürü Joerg U. Limper’in ev sahibi olduğu renkli davetin ilk gününde büyükelçileri ve eşlerini ağırayan Aruni, iş dünyası, cemiyetin de bilinen simalarının katılımıyla keyifli anlara sahne oldu. Hititlerde “sofra” anlamına gelen Aruni, açılış süresince Türk ve yabancı konuklarından tam not aldı. Aruni Restoran’da açılışlarda geleneksel hale gelen kurdele kesmenin yerini ise anahtar asma seremonisi aldı. Başkentli davetliler açılış günlerine oldukça yoğun bir ilgi gösterirken tattıkları lezzetleri de bir hayli beğendikleri gözlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.