© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hayat Paylaşınca Güzel

Hayat Paylaşınca Güzel

Toplumda ihtiyaç sahibi çocukalara, kadınlara ve yaşlılara maddi manevi destek olmak için kurulan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, bir bahar daveti düzenleyek kuruluş amacı ve gelecek projeleri hakkında davete katılan konukları bilgilendirdi.

Monik İpekel başkanlığında, Fatoş Sarıgül, Sitare Akdilek, Revna Demirören, Demet Sabancı Çetindoğan, Ayşegül Toplusoy ve Prof. Dr. Selahattin Kuru gibi cemiyet hayatının tanınmış isimleri tarafından hayata geçirilen Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Ulus’ta ki Sunset Restorant’ta bahar daveti düzenlereyek derneğin kuruluş amacı ve gelecekte geçirilecek projeler hakkında davetlilere bilgiler verildi. Cemiyet hayatnın elit isimlerinin katıldığı davette ilk olarak gerçekleştirilecek olan “Togem Polis Amca Bedensel Engelliler Yaşam Merkezi” projesi konuklara tanıtıldı. Davette bir konuşma gerçekleştiren Fatoş Sarıgül etkinliğe katınlan tüm konuklara teşekkür ederken, proje hayata geçirilene dek derneğin bütün gelirlerinin bu projeye aktırılacağını söyledi. Derneğin bundan sonraki projesi olan ve toplumu sağlıklı yaşam hakkında bilnçlendirmek amacıyla “Değişime 500 Adım” başlığıyla proje hayata geçirilecek. Derneğin ikinci projesi ise yine gelirleri ilk porjeye aktıralacak olan ve 31 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda Tarkan konseri gerçekleştirilecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.