© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Güzellik Buluşması

Güzellik Buluşması

Dünya jet-setinin yeni gözdesi Helix-D Serum ,cemiyet hayatının önde gelen isimlerine özel bir davetle 2013 yılının güzellik trendlerini sundu.
Reina’da düzenlenen ve cemiyet hayatının tanınmış bayanlarının katıldığı “2013 Güzellik Trendleri” konulu davette Helix-D Serum tanıtıldı. Derma kozmetiğin öncülerinden Özlem Acar’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte serumun cilt yaşlanmasına karşı sağladığı başarılı sonuçları paylaşıldı. “2013 Güzellik Trendleri” konulu davette de kırışıkların ve cilt yaşlanmasının önlenmesi için yapılması gerekenler konuşuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.