© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen’den Yeni Sezon Defilesi

Beymen’den Yeni Sezon Defilesi

Lüks giyimin önemli markalarından olan Beymen, Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlediği defileyle Beymen Collection’ın yeni koleksiyonunu tanıttı.

The Seed’de düzenlenen şık defileyle tanıtılan Beymen Collection’ın davetine cemiyet hayatının birbirinden seçkin hanımları katıldı. Beymen Collection 2013 İlkbahar/Yaz kreasyonunun tanıtıldığı defilenin kombinlerini ise markanın tasarımcısı Murat Türkili oluşturdu. Beymen Collection’ın yeni koleksiyonu defilesini büyük bir ilgiyle izleyen ve modelleri tek tek takip eden hanımların beğenisini kazandı. Defilenin ardından bir konuşma yapan Murat Türkili yeni sezon koleksiyonu “Kadınların gardıroplarında onlarla birlikte yaşayacak kadar klasik ve zarafetini hiçbir zaman yitirmeyecek kadar modern” olarak tanımladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.