© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yardım Gecesi’nde Buluştular

Yardım Gecesi’nde Buluştular

Yabancı misyon temsilcileri, Türkiye’de eğitime katkı sağlamak amacıyla bu yıl da Hilton Otel’de biraraya geldiler.
Ankara Uluslararası Yardım Derneği (Ankara International Charities Committee)’nin geleneksel olarak düzenlediği yardım gecesi, Hilton Otel’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Geceden sevgililer günü konseptiyle gerçekleşirken, elde edilen gelirin tamamı Türkiye’nin dört bir yanındaki eğitim ve yardım kuruluşlarına bağışlandı. Birçok büyük elçi ve diplomatın da aralarında bulunduğu Ankara’da yaşayan yabancıların oluşturduğu derneğin yardım balosuna çok sayıda yardımsever de katıldı. Dernek Başkanı Josje Hunnisett komiteyi, kendini Türkiye’de eğitimin gelişmesine adayan farklı ülkelerden bireylerin oluşturduğunu belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.