© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gucci’den 90.yıla Özel Lansman

Gucci’den 90.yıla Özel Lansman

Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli kredi kartlarından olan Garanti American Express, “Aquariva by Gucci” teknesinin Türkiye lansmanını  Gucci ve Riva ile birlikte gerçekleştirdiği özel bir davetle tanıttı. İstanbul’un gözde alışveriş merkezlerinden İstinye Park’ta gerçekleşen davete iş ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı. 590.000 Euro‘ya satılan ve sınırlı sayıda üretilen “Aquariva by Gucci” teknesi, gelen talepler doğrultusunda Riva tarafından Türkiye için özel olarak üretilecek.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.