© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Demir Atlar”ın Büyük Final Öncesi Yarışı

“Demir Atlar”ın Büyük Final Öncesi Yarışı

Benim Efsane Harley’im yarışması için bir araya gelen Harley Davidson motor tutkunları üç farklı kategoride yarışarak keyifli bir gün geçirdiler.

‘Motor tutkudur, Harley Davidson daha büyük bir tutkudur’ sloganıyla adlarından bahsedilen ve Demir Atlar olarak anılan Harley Davidson motor tutkunları Ekim ayında İstanbul’da düzenlenecek büyük final öncesinde buluştular. Ankaralı motor severlerin yer aldığı “Benim Efsane Harley’im” yarışmasında adaylar hem yarıştı hem de tutkunu oldukları farklı motorları inceledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.