© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Coşku Dolu Parti

Coşku Dolu Parti

Flap Kongre AŞ. Sahibi Metin Tansu, zarif eşi Demet Tansu’ya İncek’te doğayla iç içe olan evlerinde yakın arkadaşlarının da katıldığı bir doğum günü kutlaması düzenledi.
İncek’te bulunan ve gayet nezih ortama sahip olan evlerinde düzenlenen partide Metin Tansu, eşi Demet Tansu için özel bir doğum günü partisi hazırladı. Parti oldukça eğlenceli geçerken davetliler de bu özel gece için oldukça şık görünüyordu. Davete katılan yakın arkadaşlarına teşekkürlerini sunan Demet Tansu, eşiyle birlikte dans ederek mutlu günlerini doya doya yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.