© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çocuklara Özel Kurabiye Atölyesi

Çocuklara Özel Kurabiye Atölyesi

İstanbul sosyal yaşamının ünlü anneleri kurabiye atölyesi etkinliğinde biraraya gelerek keyifli bir gün geçirdiler.

Cemiyet hayatının ünlü anneleri,Parti Kids’in sahibi Sitare Akdilek’in ev sahipliğinde Pril sponsorluğunda kurabiye atölyesi etkinliğinde biraraya gelerek keyifli bir gün geçirdiler. Pril’in yeni Multi Perfetc Jel ürününün tanıtımı amacıyla leziz yemek tarifleriyle tanınan başarılı programcı Elif Korkmazel ile kurabiye atölyesinde çocuklarla bir araya geldi. Keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmenin tadını çıkaran çocuklar bol bol kurabiye yerken cemiyet hayatının ünlü anneleride bol bol sohbet ederek günün keyfini çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.