© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Otizm’e Karşı Elele

Otizm’e Karşı Elele

Uluslararası Kadınlar Derneği, otizmli çocuklar için biraraya geldi. Sheraton Otel’de düzenlenen defilenin geliri İlgi Otistik Çocukları Koruma Derneği’ne aktarıldı.
Uluslararası Kadınlar Derneği üyeleri, 2 Nisan Otizm farkındalık günü öncesinde örnek bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında buluştu. Otizme dikkat çekmek, farkındalık yaratmak ve onların ihtiyaçlarına yardımcı olmak amacıyla biraraya gelen üyeler, geliri İlgi Otistik Çocukları Koruma Derneği’ne aktarılacak bir defile düzenledi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında adım atan iyilik gönüllüleri, düzenlenen organizasyonda Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan yöresel anadolu ile Osmanlı saray kıyafetleri izlediler. Örnek davetin biletleri İlgi Otistik Çocukları Koruma Derneği’ne yardım toplamak amacıyla satıldı. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı organizasyonda cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.