© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Christofle’da Şık Koketeyl

Christofle’da Şık Koketeyl

Fransanın ünlü lüks markalarından olan Chirstofle Niştantaşı mağazasında cemiyet hayatnın seçkin isimlerinin katıldığı şık bir kokteyle düzenledi.

Ev sahipliğini Carol, Romina Hakko’nun yaptığı kokteylde konuklar 1830 yılından bu yana Fransız zarafetini yansıtan markanın yeni koleksiyonlarını görme fırsatı buldular. Bu özel gece için İstanbul’a gelen Christofle markası CEO’su Thierry OriezTürk konuklarıyla tek tek ilgilenirken; konuklara 200 yıllık bir geçmişe sahip Perrier Jouet şampanyası ikram edildi. Gecede ayrıca konuklara Alper Boler’in özel tasarımı da sergilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.