© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Big Chefs’de Biraraya Geldiler

Big Chefs’de Biraraya Geldiler

Ankara’nın ünlü işadamlarından Kerem Hasanoğlu; ünlü siyasetçi, üst düzey kurul başkanı ve politikacı dostları için sahibi olduğu Big Chefs Çayyolu’nda bir yemek düzenledi.

Hasanoğlu’nun ev sahipliği yaptığı geceye, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya, Gazi Üniversitesi eski rektörü Enver Hasanoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Aşkın Asan, Gençlik ve Spor eski bakanı Trabzon milletvekili Faruk Nafiz Özak, Trabzon milletvekili Safiye Seymenoğlu, Yök Başkan Vekili Şaban Çalış katıldı. Gece; oldukça hoş geçen sohbetlere, mekanın zengin sunumu ve birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.