© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Başeğmez’e Sürpriz Parti

Başeğmez’e Sürpriz Parti

Cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Nursel Başeğmez yeni yaşını yakın arkadaşları tarafından organize edilen sürpriz parti ile kutladı.
L’antico Castello Restaurant’ın teras katında gerçekleşen sürpriz kutlamaya Başeğmez’in yakın dostları katıldı. Nursel Hanım sürpriz doğum günü karşısındaki şaşkınlığını gizleyemedi. Keyifli bir sohbetin ardından yakın dostları ile hep birlikte fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.