© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Baba Adayına Sürpriz Doğum Günü

Baba Adayına Sürpriz Doğum Günü

Meram Pastanesi sahiplerinden Efe Tarakçı yeni yaşını, eşi Serra Tarakçı’nın kendisi için Kurşunkalem&Organizasyon’un bahçesinde hazırladığı ve yakın arkadaşlarının katıldığı sürpriz doğum günü partisi ile kutladı.
Kurşunkalem&Organizasyon’un bahçesindeki partinin kendisi için düzenlendiğinden haberi olmayan Efe Tarakçı, eşinin bu tatlı süprizi karşısında uzun süre şaşkınlığını gizleyemedi. Davete katılan yakın arkadaşlarına teşekkürlerini sunan Tarakçı çifti dostlarıyla mutlu bir gün yaşadı. Renkli davet birbirinden leziz ikramların yenmesinin ardından pasta kesimi ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.