© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ayşe Kucuroğlu’ndan Tepe Home Özel Seçimler

Ayşe Kucuroğlu’ndan Tepe Home Özel Seçimler

Ev Dekorasyonu ve Mobilya sektörünün önde gelen markalarından olan Tepe Home ve cemiyet hayatının önemli isimlerinden olan ayrıca dergimizin başarılı yazarlarından Ayşe Kucuroğlu ile iş birliği yaparak “Sizin İçin Seçtiklerimiz” köşesi ile Ayşe Kucuroğlu’nu mağazalarında misafir ediyor. Bilkent, Cevahir ve Tepe Nautilus AVM mağazalarında hayata geçirilen proje ile Ayşe Kucuroğlu’nun kendi hayat tarzını ve renk seçimlerini yansıtan ürünler Sizin İçin Seçtiklerimiz” köşesinde lanse ediliyor. Sezonun en yeni ve trend ürünlerinin mağaza ziyaretçilerine sunulduğu ve öneri köşesi olarak değerlendirilen bu bölüm Tepe Home müşterilerinin en çok ziyaret edeceği köşesi olacağa benziyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.