© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’da Şık Saat Koleksiyonu

Ankara’da Şık Saat Koleksiyonu

Ankara Pırlant saat dünyasının önemli iş adamlarından Pırlant Saat Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Akpınar, oldukça değerli ve iki yüz yaşını aşan kişisel cep saatleri koleksiyonu ile Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırladı.

Saatlerin Efendisi” olarak adlandırılan Hayrettin Akpınar, birbirinden değerli cep saatleri koleksiyonu ile Panora’da bulunan Pırlant mağazasında Ankara’nın önde gelen isimleri ile biraraya geldi. Kokteyl ile başlayan sergide eşsiz parçalar davetlilere tanıtıldı. Birbirinden nadide parçaların bulunduğu koleksiyonun kırk yılda oluşturulduğu ve dünyanın en geniş

 koleksiyonu olduğu tahmin ediliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.